МАН України

Мала академія наук України – загальнодержавний науково-громадський проект, спрямований на пошук, підтримку, сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності учнів, школярів, студентів.

На сьогоднішній день Мала академія наук України об‘єднує 27 територіальних відділень обласного рівня, які керують роботою близько 1000 районних територіальних відділень та наукових товариств учнів.

Хто може бути дійсним членом МАН?

Дійсні члени МАН це кандидати, що мають самостійні наукові праці і навчаються в наукових гуртках і секціях не менше 2-х років.

Пройшовши кількарічну підготовку кращі учні Малої академії приймають участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проходить в три етапи (район, область, фінал у Києві). На всіх етапах загальнонаціонального конкурсу-захисту приймають участь близько 100 000 школярів-старшокласників, а до фіналу виходять лише 1000 кращих. Як сам конкурс, так і вся діяльність Малої академії структурована за 6 науковими відділеннями, що включають в себе 40 секцій за майже всіма науковими напрямками. Окрім загальнонаціонального конкурсу учні Малої академії беруть участь в різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних  інтелектуальних конкурсах, турнірах, олімпіадах, фестивалях, експедиціях, семінарах і колоквіумах, виявляючи там чудовий рівень підготовки з базових знань та  високі творчі здібності.

Що дає перемога в конкурсі-захисті робіт МАН?

Перш за все переможці III етапу МАН отримують додаткові бали, що враховуються до загального рейтингу при вступі. Перше місце – 50 балів, друге – 40 і третє – 30 балів.

З матеріальної точки зору, стимулом є можливість отримати стипендію Президента України (всього надається для переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 120 стипендій, які виплачуються щомісяця протягом року), дорогі призи та подарунки, які отримують конкурсанти МАН.

Загальну координацію діяльності і організаційно-методичне керівництво проектом здійснює позашкільний навчальний заклад Мала академія учнівської молоді відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 31.12.2004  № 990 „Про вдосконалення діяльності Малої академії наук України”.

Інформацію взято з офіційного сайту: http://www.man.gov.ua/

Структура МАН

Правила оформлення робіт МАН

Приклад роботи МАН 2011

Приклад презентації МАН

Приклад доповіді МАН

Приклад написання тез МАНівської роботи

Приклад рецензії


x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее