Катарина Канивец > Абітурієнту > Перелік документів

Перелік документів

Документ державного зразка про повну загальну середню освіту.

Атестат і додаток до нього або диплом про отримання середньої спеціальної освіти. Норми Міносвіти допускають, що абітурієнт може на свій розсуд надати як оригінали цих документів, так і копії.

Заява про вступ до ВНЗ

Зразок заяви Вам видадуть в приймальні комісії кожного університету і простежать, щоб все було написано правильно.

Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти

До приймальної комісії можна буде надати як оригінал, так і копію сертифіката ЗНО. Перелік предметів, з яких випускник проходить тестування, повинен відповідати списку вступних іспитів в обраному ВНЗ.

Паспорт

Якщо абітурієнту при вступі не виповнилося 16 років, пред’являється свідоцтво про народження.

Ксерокопія ідентифікаційного номера

Завіряти у нотаріуса копію не потрібно.

Медична довідка (форма № 086-У)

Подавати можна як оригінал, так і копію. Для того щоб отримати довідку, потрібно звернутися в поліклініку за місцем реєстрації (туди, де дитина проходив шкільні медогляди). Необхідно пояснити,що Вам потрібна довідка для вступу до університету. Як діяти далі, розкажуть лікарі.

Фотографії розміром 3х4 (6 штук).

Конверти з маркою і папки. Необов’язкові атрибути, однак, в деяких ВНЗ необхідно подавати по 3 конверти і стільки ж папок. Наприклад, на біологічному факультеті університету Шевченка в 2011 році попросили здати і те і інше, хоча в переліку документів про це заявлено не було, а на хімічному факультеті цього ж ВНЗ нічого не було потрібно. Так що треба бути готовим до всього і запастися канцелярією заздалегідь, а також безліччю ксерокопій документів.

Військовий квиток (за наявності) або посвідчення приписки до призовної дільниці.

Якщо абітурієнт претендує на пільги при вступі до ВНЗ, подбайте про те, щоб у вас були відповідні документи (копії або оригінали дипломів МАН та олімпіад або медичні довідки при наявності інвалідності).

ВАЖЛИВО!

Випускники повинні подавати документи для вступу особисто.

Всі копії мають бути підтверджені оригіналами цих документів, копії навіть завірені нотаріально без пред’явлення оригіналу не дійсні. Тож не поспішайте подавати оригінали, адже від цього ніяк не залежить Ваше місце в рейтинговому списку ВНЗ. Він формується виключно згідно набраних балів, а не від того як швидко Ви подали документи, оригінал чи копію.


x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее