Катарина Канивец > Новини > Наш освітній портал запрацював!

Наш освітній портал запрацював!

Доброго дня дорогі друзі, поспішаємо повідомити Вам, що відкрився перший спеціалізований портал для вивчення біології та медицини!

На нашому сайті Ви зможете знайти багато корисної інформації для підготовки до іспитів, семінарів і уроків з біології, а також дані про ВУЗи та перспективи отримання біологічної освіти в Україні та за кордоном. Для бажаючих поглиблено вивчати біологічні дисципліни будуть цікаві статті Соросівського освітнього журналу та олімпіадні завдання.
Тести он-лайн допоможуть Вам визначити рівень знань і успішно підготуватися до ЗНО, ДПА чи ЄДІ. Всі навчальні матеріали складені згідно з вимогами Центру якості освіти на основі навчальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, а також Міністерством освіти і науки Російської Федерації для підготовки абітурієнтів до іспитів.
Для вступників до ВНЗ ми пропонуємо індивідуальні заняття, консультації з вибірковим розділах біології, вирішення задач.
Вперше з цього року буде проводитися набір слухачів на курси з біології в режимі он-лайн. Така форма викладання має ряд переваг і вже успішно інтегрувалася в навчальний процес провідних шкіл світу (University of Oxford, University of Cambrige).
Нашим клієнтам надається не тільки повний доступ до всіх інформаційних ресурсів сайту, а й особистий кабінет з можливістю спілкування між учасниками проекту, спостереження за рейтингом навчання, графіком занять.

Ми будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту. Приєднуйтесь!


x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее