Про мене

Доброго дня, мене звати Катаріна Канівець. Я репетитор – професіонал з біології з успішним досвідом підготовки до ЗНО. У 2011 році ми розробили цей освітній портал для абітурієнтів та студентів медико – біологічних напрямів з метою підвищення якості довузівської освіти в Україні .

Моєю метою є навчити Вас розуміти біологію , а не заучувати . За роки викладання накопичилося багато навчального матеріалу , виробилася методика, що дозволяє учням здати ЗНО не менше ніж на 190 балів при первісному мінімальному рівні знань . Зараз виникла ідея запровадити схему індивідуальних занять на курси . І ми відкрили перший спеціалізований навчальний центр для абітурієнтів, які вступають до медичних ВНЗ та профільні факультети : біологічний , ветеринарний , харчовий , психологія ітд . Ми вкрай відповідально ставимося до своєї роботи тому гарантуємо високі бали під повернення грошей!

По суті ми намагаємося зробити курси з біології максимально індивідуальними для кожного учня в умовах міні – групи. Ми застосовуємо всі методичні прийоми (тести , усне опитування , візуальний опитування , діалогове спілкування та багато іншого) для найкращого результату.

Трохи про мене :

Канівець Катаріна

Освіта та діяльність:

  • Керівник і викладач навчального центру Enotti – спеціалізований центр для підготовки до ЗНО з хімії та біології.
  • Створення освітнього порталу з біології , розробка інформаційної бази навчальних матеріалів для абітурієнтів , а саме створення електронних презентацій та інших навчальних посібників , нових відео – і аудіоматеріалів . Впровадження on – line навчання в освітнє середовище .
  • Викладацька діяльність . Досвід індивідуальних занять 8 років. Більше 50 учнів , всі стали студентами престижних навчальних закладів: КНУ ім. Т.Г. Шевченка , НМУ ім. О.О. Богомольця , Oxford , BISK . Середній бал підготовки до ЗНО з біології – 195 .
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка , біологічний факультет – червоний диплом магістра та бакалавра.
  • Більше 10 дипломів олімпіад різних рівнів з біології та МАНу , участь у конференціях .

  • Особливі досягнення :

    Нашою метою є перетворення навчального процесу в захоплюючу гру , яка допоможе полегшити запам’ятовування складного матеріалу.

    З повагою , Катаріна Канівець

x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее