Катарина Канивец > Послуги > Експрес-підготовка

Експрес-підготовка

Ми прагнемо збільшувати спектр можливостей, і тому з цього року будуть діяти послуги; консультація-лекція, експрес-опитування перед ЗНО та послуга «Гість на занятті».

Ці ефективні сервіси допоможуть Вам швидко заповнити прогалини у знаннях з конкретними темами, перевірити свій рівень підготовки, а також повторити навчальний матеріал перед іспитами.

Консультація-лекція

Якщо Ваші знання достатні для здачі тестів, але Ви відчуваєте себе не впевнено в конкретних розділах біології, значить ця послуга для Вас! Такий режим роботи дозволяє ефективно усунути недолік знань у різних розділах біології за короткий термін і успішно вступити до ВНЗ.

Умови проведення консультації-лекції

 1. Даний вид послуг надається як у вигляді індивідуальних занять (очна форма), кількість яких встановлюється в залежності від обсягу необхідної інформації, так і через систему он-лайн.
 2. Час необхідний для проведення консультації визначається обсягом матеріалу (не менше 60 хвилин).
 3. Предварительно необходимо предоставить перечень тем и вопросов, которые Вас интересуют (анкета он-лайн).
 4. Вартість консультації (лекція та опитування) – 150 грн за годину.
 5. У вартість включаються роздруковані конспекти, навчальні посібники, тести, а також необхідна допоміжна література в електронному вигляді (очна форма). При консультуванні он-лайн всі навчальні матеріали надаються тільки в електронному вигляді.

Що потрібно щоб замовити консультацію-лекцію

 1. Заповніть заявку он-лайн.
 2. У разі спілкування он-лайн, внесіть попередню плату за даний вид послуг.
 3. Дана послуга безкоштовна для клієнтів, які проходять курс індивідуальних занять при наявності вільних годин у викладача.
Експрес-опитування перед ЗНО

Якщо весь курс біології Ви вивчили самостійно і Вам необхідна перевірка знань перед тестами, ми також надаємо послугу – експрес-опитування. Кількість занять планується індивідуально і залежить від обсягу навчального матеріалу (від одного розділу (наприклад, ботаніка) до цілого курсу). Така послуга передбачає інтенсивну перевірку знань у галузі біології за допомогою тестового, усного та візуального опитування.

Можливий також вибіркове експрес-опитування (теми на кожне заняття учень повинен надати заздалегідь). Наприклад, Ви хочете в одному занятті дізнатися свій рівень знань за темами: «Згортання крові», «Будова ланцетника», «Закони Менделя», тоді Вам необхідно заздалегідь повідомити вчителя про вибрані теми (для підготовки конспектів і тестового матеріалу).

Ви також можете вибрати форму занять експрес-опитування – в розкид. Учитель буде опитувати Вас з різних тем різних розділів біології.
За Вашим бажанням ми можемо комбінувати різні форми опитування на одному занятті (теми необхідно погоджувати заздалегідь).

Умови проведення експрес-опитування

 1. Даний вид послуг надається як у вигляді індивідуальних занять (очна форма), так і через систему он-лайн. Кількість уроків встановлюється в залежності від кількості розділів (ботаніка, зоологія, біологія людини, загальна біологія – 10, 11 клас), яке вибере абітурієнт для опитування та рівня знань учня.
 2. Тривалість одного заняття не менше 60 хвилин.
 3. Заздалегідь необхідно надати перелік тем і питань (для вибіркового опитування і опитування в розкидне менш, ніж за два дні).
 4. Вартість заняття 150 грн година (60 хв).
 5. У вартість включаються роздруковані конспекти, навчальні посібники, тести, а також необхідна допоміжна література в електронному вигляді (очна форма). При опитуванні он-лайн всі навчальні матеріали надаються тільки в електронному вигляді.

Що потрібно щоб замовити експрес-опитування

 1. Заповніть заявку он-лайн.
 2. У разі спілкування он-лайн, зробіть попередню плату за даний вид послуг (мінімум 3 заняття).
Послуга «Гість на занятті»

Експрес-підготовка полягає в інтенсивному повторенні матеріалу перед ЗНО – експрес-опитування (5-15 занять). Це саме той самий час, коли потрібно мобілізувати всі сили і зробити останній ривок перед фінішем, але на жаль багато учнів сильно втомлюються і вже не можуть змусити себе відкрити книгу. Причин цьому може бути багато: шкільні іспити, випускний, накопичена втома. Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо послугу «Гість на занятті».

Це зручний сервіс, який допоможе Вам легко повторити пройдений матеріал. Ви зможете бути віртуально присутнім на заняттях учасників проекту, тобто Ви можете чути повторення матеріалу і брати участь в опитуванні через систему чат, на таких заняттях присутній ігровий момент. Також Ви можете бути «Гостем на занятті» он-лайн курсів, коли проводяться експрес-опитування перед ЗНО. Заняття з експресс-підготовки проводяться щодня перед ЗНО, від 1-4 занять на день (до 10 астрономічних годин). Таким чином, Ви можете прослуховувати повторення з біології в зручний для Вас час, хоч всі 10 годин.

Умови послуги «Гість на занятті»

 1. Даний вид послуг надається тільки через систему on-line.
 2. Учень може відвідати одне безкоштовне заняття для ознайомлення.
 3. Тривалість від одного до чотирьох занять на день.
 4. Вартість 400 грн (за умови відвідування 3-4 занять). Присутність на 1-2 заняттях 200 грн.
 5. На даний вид послуги не надаються роздруковані матеріали, тести.

Що потрібно щоб замовити послугу «Гість на занятті»

 1. Заповніть заявку он-лайн.
 2. Зробіть попередню оплату за даний вид послуг (мінімум 3 заняття).
 3. Дана послуга безкоштовна для клієнтів, які проходять курс індивідуальних занять (за умови оплати всіх своїх занять «експрес-підготовки»).

x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее