Катарина Канивец > Послуги > Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття є однією з ефективних на сьогоднішній день формою навчання.

За допомогою сучасник методик режим індивідуальних занять дозволяє досягти найкращіх результатів.

Перевагами індивідуальних занять
 1. Увага викладача поширюється тільки на одного учня.
 2. Викладення матеріалу здійснюється з урахуванням всіх індивідуальних особливостей клієнта, його психофізіології, базового рівня знань.
 3. Для кожного учня розробляється своя програма навчання: кількість повторень матеріалу, візуалізації ітд.
 4. Ми прагнемо максимально ефективно закріпити весь обсяг, спираючись на ті види пам’яті, які найкраще розвинуті у конкретного учня (словесно-логічна, візуальна, моторна ітд).
 5. Нашою метою є не тільки відмінно підготувати абітурієнта до ВНЗ для складання тестів ЗНО чи ЄДІ, а й навчити його говорити і думати, використовуючи біологічні терміни, правильно викладати матеріал, ставити запитання, пояснювати біологічні процеси. Не забувайте, де б не вчився Ваша дитина (або Ви), на семінарах та іспитах в будь-якому ВНЗ йому (Вам) потрібно буде володіти хоча б мінімальним ораторським мистецтвом, яке абсолютно не потрібно при здачі тестів.

Таким чином, використовуючи різні методи контролю, ми прагнемо досягти відмінного результату для кожного учня.

Методика проведення занять
 • Уроки проводяться у формі бесіди, викладач акцентує увагу абітурієнта на основному, використовуючи максимально можливу ілюстрацію матеріалу. Таким чином, шляхом діалогу, візуалізації та побудови асоціацій досягається максимальний результат, який якісно закріплюється повторенням ключових моментів на наступних заняттях і поетапними контрольними роботами.
 • Методика проведення контрольних робіт авторська, з якою клієнт може ознайомитися в процесі навчання.
 • Заняття здійснюються згідно з навчальним планом, складеним на весь період навчання для кожного клієнта індивідуально за вимогами Центру контролю якості освіти та Міністерства освіти і науки.
 • Мова викладання – українська або російська за вибором.
Тривалість занять (для абітурієнтів) і вартість
 • Вартість очних занять150 грн на годину (60 хв), включаючи всі додаткові роздруковані матеріали, тести, програми,домашні завдання та папки для зберігання конспектів.
 • Вартість індивідуальних занять через інтернет - 125 грн на годину (60 хв).
 • Тривалість заняття 2,5 години, проте в рамках дії акції “Бонусний час” - 30 хв кожного індивідуального заняття - безкоштовно.
 • Для клієнтів, які проходять курс індивідуальних занятті з підготовки до ЗНО безкоштовно надаються послуги експрес-підготовки перед тестуванням.
 • Для найбільш ефективної роботи ми пропонуємо кожному нашому клієнтові свій особистий кабінет на сайті, це допоможе Вам слідкувати за навчальним рейтингом і бути в курсі всіх новин. Ми прагнемо забезпечити інформаційну підтримку поза заняттям!
Експрес-підготовка перед ЗНО

Ви зможете віртуально бути присутніми на заняттях інших учасників проекту, також як і вони на Ваших, тобто Ви можете чути повторення матеріалу і брати участь в опитуванні через систему чат, на таких заняттях присутній ігровий момент.

Також Ви можете бути «Гостем на занятті» он-лайн курсів, коли проводяться експрес-опитування перед ЗНО. Заняття з експресс-підготовки проводяться щодня перед ЗНО, від 1-4 занять на день (до 10 годин). Таким чином, Ви можете прослуховувати повторення з біології в зручний для Вас час, хоч всі 10 годин.

Ми прагнемо, щоб Ви здали ЗНО з біології на 200 балів, тому для учнів, які пройшли курс індивідуальних занять ця послуга БЕЗКОШТОВНА, за умови оплати свого заняття в цей день за графіком. Таким чином Ви оплачуєте тільки своє заняття і можете бути присутнім на всіх інших безкоштовно.

Дана послуга надається тільки при взаємній згоді всіх учасників проекту індивідуальних занять.

Оснащення занять

Заняття оснащені всіма необхідними допоміжними матеріалами.

На кожному занятті використовуються:

  • Авторські презентації, присвячені всіх розділах біології і складені відповідно до програми Центру контролю якості освіти та Міністерства освіти.
  • Електронні підручники кращих світових видань.
  • Величезна база тестового матеріалу для всіх розділів біології, складена на основі підручників рекомендованих для підготовки абітурієнтів до ЗНО.
  • Опорні конспекти і перелік термінів для кожного заняття.
  • Широкоформатні кольорові таблиці
  • Сучасні книги та енциклопедії (Людина. Навчальний посібник анатомії та фізіології видавництво Dorling Kindersley, Тварини. Енциклопедичній путівник у світ дикої природи видавництво Dorling Kindersley, Животные. Большая иллюстрированная энциклопедия издательство Dorling Kindersley, Biology. Mc. Graw hill. Higher Education, Анатомия человека, Стив Паркер 3D, Біологія в 3-х томах, Н. Г. Грін, У. Стаут, Д. Тейлор і багато іншого.)
  • Підручники, рекомендовані Міністерством освіти.

  • Мультимедійний курс «Відкрита біологія», Cell Biology Interactive, віртуальна лабораторія, аудіо-відео посібник studybuddy. Ви маєте всі можливості для отримання гарних знань з біології у наочній формі.
  • В ході навчання клієнт може зібрати 6-8 кольорових папок, насичених усіма необхідними навчальними матеріалами.

Додаткові матеріали:

 • Біотопія – навчальна гра, присвячена біології.
 • Колекційне видання BBC The human body
 • Мікроскоп

Таким образом, сочетая лучшие методические приемы и современную техническую поддержку, мы работаем на результат для достижения Ваших целей и задач.


x
Пора готовиться к ЗНО!

Набираем последние группы "Интенсив"

Лучшие курсы для подготовки к ЗНО в Киеве!
Начало занятий 16 февраля.

Подробнее